Ventily

Prodej různých typu ventilů jako jsou klasické gumové ventilky ve třech různých délkách, které se převážně používají do plechových disků a mají omezenou dobu použitelnosti. Mohou se používat jen do určité rychlosti a určitého tlaku. Cena 25kč za kus.

Dále jsou ventilky gumové s chrom úpravou mohou být i různě barevné - modrá, červená, zelená atd. Používají se jako standartní do hliníkových disků . Barevné chrom ventilky jsou velmi efektivní, levnější variantou do ALU disků namísto ocelových ventilů. Jejich nevýhoda však je že, chromový nebo barevný vršek ventilu je snímatelný a často se stává, že je odcizen. Cena ventilu je 45-50kč za kus.

Dalším a nejpoužívanějším ventilem do hliníkových disků je ocelový, nerezový, vysokotlaký, vysokorychlostní ventil,který má mnohem delší životnost než ventil gumový, navíc se montáž provádí klíčem, je šroubovatelný a není možné ho celý demontovat. Ve většině případech doporučujeme a montujeme právě tyto ventily a to k všeobecné spokojenosti zákazníků.Jeho cena je u nás 85kč za kus.

Zazmínku stojí i ventily „skryté“, kterým schází typický "kolík". Ventil je schovaný zevnitř disku a neruší vizuální dojem na pěkném kole. Vidět je pouze malé víčko s možností různých barev, které je zapuštěné do vnitřní plochy disku. K ventilkům existují speciální klíče, takže běžné vypuštění pneumatik není možné. Sada pro  jedno auto je za 680 Kč.

Kroužky

Vymezovací kroužky jsme schopni dodat na všechny typy ALU co máme v nabídce a jejich samostatná cena se pohybuje okolo 50-70kč za kus. Obecně příslušenství (kroužky, šrouby) nabízíme už v ceně všech nových ALU disků.

Šrouby

Šrouby nabízíme na všechny typy vozidel, jak na plechové , tak na hliníkové disky všech výrobců, jejichž prodejem se zabýváme.

Podložky

Dále nabízíme duralové rozšiřovací podložky od 5mm do 30mm. Podložky na změnu rozteče vyrobeny také z duralu s maximální přesností . Výhoda duralu= nepodléhá korozi.