Mimo sortimentu ojetých pneumatik máme skladem stálou zásobu nových pneu např. značek Hankook, Dunlop, GoodYear, Bridgestone, Barum, Kormorán, Matador, aj., zimní i letní vzorky. Nestandartní rozměry dodáváme zpravidla do 24 - 48 hod. Pro tyto případy můžete využít náš poptávkový formulář na stránce použité pneu a disky. Snažíme se, aby naše zboží patřilo mezi nejlevnější pneumatiky v okolí, zároveň však hledíme na kvalitu, neorientujeme se na výrobky jednoho koncernu, ale zásadně sledujeme testy pneumatiky a jejich poměr cena/kvalita.

V naší provozovně pneuservisu - rychloservisu je i prodejna s alu disky. Nabízíme hliníkové disky všech možných značek. K většině kol dodáváme i certifikáty TÜV a Typové (homologační) listy od výrobců aut, na jejichž základě lze velikost kola dopsat do TP. Preferujeme zhotovení nabídky „na tělo“ tj. přesně dle požadavků zákazníka vyhledáme od různých výrobců disky - kola, které odpovídají zadaným údajům. Pro zhotovení nabídky využijte poptávkový formulář na stránce disky a litá kola.

K dalším službám mimo pneuservisu patří servis autoklimatizace. Čištění a dezinfekce klimatizace provádíme na počkání za cenu 950,- Kč. Pokud stačí provádíme jen doplnění klimatizace do aut.